O NAS

Skuteczna firma windykacyjna
o wysokiej kulturze działania
i potwierdzonej efektywności

MAX INKASSO to marka, którą tworzą wysoko wykwalifikowani specjaliści z ponad 20 letnim doświadczeniem zawodowym. Jako firma windykacyjna działamy w oparciu o wiedzę oraz doświadczenia ekspertów z branży windykacji, prawa, psychologii i marketingu. To pozwala nam jeszcze lepiej odpowiadać na zróżnicowane potrzeby klientów biznesowych poszukujących wsparcia w zakresie windykacji należności, czyszczenia bilansów spółek oraz przygotowania ich do upadłości.

Jako firma windykacyjna przywracamy płynność finansową przedsiębiorstwom. Odblokowujemy kapitał zamrożony w rękach dłużników i pomagamy rozwiązać nawet najbardziej zawiłe kwestie finansowe. Profesjonalną pomoc świadczymy również na rzecz osób fizycznych nie prowadzących działalności gospodarczej, którym pomagamy odzyskać długi i wspieramy podczas wychodzenia z pętli zadłużeń. Wszystkie działania podejmujemy w zgodzie z etyką, zachowując pełen profesjonalizm w kontakcie z wierzycielem i dłużnikiem.

SĄD REJONOWY POZNAŃ – NOWE MIASTO I WILDA W POZNANIU 
KRS nr 000839662 REGON: 385996604, NIP: 9721308106
Kapitał zakładowy 12 000,00 ZŁ opłacony w całości.

DLACZEGO MY

Dlaczego warto nam zaufać?

Na rynku usług windykacyjnych wyróżnia nas indywidualne podejście do klienta i jego problemu. Pracujemy w oparciu o sprawdzone metody działania, jednocześnie postępując z szacunkiem do klientów i dłużników, co w wielu przypadkach umożliwia polubowne rozwiązanie problemu oraz kontynuowanie współpracy biznesowej na nowych zasadach.

Zapewniamy pełną i bieżącą informację o aktualnym stanie sprawy, jednocześnie świadcząc kompleksową opiekę prawną podczas całej współpracy. To przekłada się na efektywność naszych działań, które podejmujemy w sposób jawny, niczego nie zatajając przed klientem, jak również dłużnikiem, który jest stale informowany o podejmowanych przez naszą firmę windykacyjną krokach prawnych mających na celu odzyskanie wierzytelności.

Prezes zarządu

Wieloletnie doświadczenie w branży przekłada się na skuteczne odzyskiwanie należności.

Radosław Grochowski

Ekspert ds. strategicznych 

Grzegorz Szafiński

Prezes

Monika Gruszczyńska

Ekspert ds. finansów

"Brak płynności finansowej nie pozwala firmie dalej prosperować, gdyż brak jest środków na wywiązywanie się z umów. Utrata cash flow jest najczęstszą przyczyną upadku firm na świecie."
Eryk Kłos
Ekonomista

AKTUALNOŚCI

Stale śledzimy trendy gospodarcze oraz rozwiązania pojawiające się na rynku windykacji wierzytelności.

Nasi Klienci mają dostęp do zawsze aktualnej bazy bieżących informacji rynkowych, co przekłada się na możliwość korzystania zarówno ze sprawdzonych metod odzyskiwania należności, jak i nowych rozwiązań odpowiadających zmieniającym się trendom gospodarczym w kraju i na świecie.